Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Cafe Bar Nebe (Česká lípa)

Zobrazit všechny objekty v okrese Česká Lípa
Restaurace Nebe, Česká Lípa, už v roce 1624 jako hostinec Zum Himmel. Stáří hostince není přesně známo, ale budova pochází z roku 1643, kdy zde byla i palírna. Časem došlo ještě k několika úpravám, ale dnešní vzhled pochází v podstatě z roku 1754, jak také dokládají letopočty ve znaku nad... zobrazit více
0 místnosti pro max lidí

Kontaktní údaje

722407977, cafebarnebe@gmail.com

Prokopa holého 145, 470 01 - Česká lípa , okr. Česká Lípa
http://cafebarnebe.cz

Popis objektu

Restaurace Nebe, Česká Lípa, už v roce 1624 jako hostinec Zum Himmel. Stáří hostince není přesně známo, ale budova pochází z roku 1643, kdy zde byla i palírna. Časem došlo ještě k několika úpravám, ale dnešní vzhled pochází v podstatě z roku 1754, jak také dokládají letopočty ve znaku nad vchodem. Hostinec to byl už tehdy vyhlášený a oblíbený pro své znamenité pivo z výborných sklepů. Největší spotřeba českolipského piva je zde uvedena k roku 1890 a to v množství 835 hl, čímž se ten rok hostinec zařadil na druhé místo v prodeji piva. U hostince byla i stáj pro 70 koní a pokoje k pronajmutí. V roce 1925 bylo nabízeno 5 jednolůžkových a 3 dvoulůžkové pokoje. Dnes nabízí objekt velký sál s podiem, zimní zahradu s posezením na terase, salónek a výčep s několika druhy výborných piv. Nejvíce jsou prostory využívány k soukromým akcím a to především pro svatby, oslavy, firemní večírky, školení firemních zaměstnanců.  

Služby

Svatební hostiny, Oslavy, Firemní večírky, Plesy a další...

Najděte nás na mapě

Prokopa holého 145, 470 01 Česká lípa


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...