Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Polanka - firemní akce Beskydy (Písek)

Zobrazit všechny objekty v okrese Písek
Hotel Polanka - ubytování v srdci Beskyd Hotel Polanka je vyhledávaným místem jak pro relaxaci, tak pro pořádání rodinných i firemních oslav a setkání, lyžařských kurzů, škol v... zobrazit více
3 místnosti pro max 80 lidí Ubytování (pro 170 lidí)

Kontaktní údaje

Recepce, rezervace:
email: info@hotelpolanka.cz
telefon 1: +420 739 338 971
telefon 2: +420 558 363 052

Písek u Jablunkova 17, 0 - Písek , okr. Písek
http://www.hotelpolanka.cz/

Popis objektu

Hotel Polanka - ubytování v srdci Beskyd

Hotel Polanka je vyhledávaným místem jak pro relaxaci, tak pro pořádání rodinných i firemních oslav a setkání, lyžařských kurzů, škol v přírodě, letních táborů a mnoha dalších akcí. K příjemnému pobytu Vám je k dispozici ubytování pro méně i více náročné hosty, restaurace s domácí kuchyní, vinárna, školící místnost, klubovna, bowling, bazén, sauna, whirlpool, tenisový a volejbalový kurt, lyžařský vlek. V Hotelu panuje rodinná atmosféra tvořená personálem, který Vám vyjde ve všem maximálně vstříc.

Služby

Jídlo se podává v nekuřácké jídelně (80 osob), vinárně (20 osob) a v restauraci (30 osob), Snídaně 8:00 - 10:00, obědy 11:30 - 13:30, večeře 17:30 - 19:30. V době podávání jídla se u nás nekouří.

Vybavení

V letním období je hotel Polanka základnou pro využití velkého množství turistických a cykloturistických tras, hotel sám pak nabízí sportovní vyžití v podobě tenisového kurtu a volejbalového hřiště. Dále je k dispozici venkovní bazén se solárním vyhříváním. Po dni naplněném sportem nebo za nepříznivého počasí, můžete využít bowling se dvěma dráhami, kulečník nebo stolní fotbal. Všechny tyto atrakce se nachází ve vinárně, kde si pochutnáte na výborném moravském víně a na naší domácí kuchyni. Za chladných dnů je pro Vás připravena finská sauna a whirlpool, nebo pingpongový stůl. Devizou hotelu Polanka v zimě, je 450 metrů dlouhá, uměle zasněžovaná sjezdovka a dobrá dostupnost ke kilometrům běžeckých tras.

Ceny a popis ubytování

Hotel Polanka Vám nabízí celoroční ubytování při kapacitě 170 lůžek v jedno až čtyřlůžkových pokojích, jejichž vybavení uspokojí více i méně náročného hosta. Více informací zde: http://www.hotelpolanka.cz/cs/ubytovani
Vinárna
pro 20 lidí
Restaurace
pro 30 lidí
Jídelna
pro 80 lidí

Najděte nás na mapě

Písek u Jablunkova 17, 0 Písek


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...