Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Hotel Šumava (Vyšší Brod)

Zobrazit všechny objekty v okrese Český Krumlov
Hotel je ideálním místem pro pořádání seminářů. Optimální zázemí a perfektní organizace vytvářejí dobrou atmosféru a podmínky pro koncentrovanou práci. Rádi Vám pomůžeme s přípravou doprovodného programu pro volný čas. Hotel je vzdálen jen 30 minut od Lince a pouhých 30 minut od Českého... zobrazit více
1 místnost pro max 50 lidí Ubytování (pro 31 lidí)

Kontaktní údaje

info@hotelsumava.cz
+420 774 149 681

Náměstí 47, 382 73 - Vyšší Brod , okr. Český Krumlov

Popis objektu

Hotel je ideálním místem pro pořádání seminářů. Optimální zázemí a perfektní organizace vytvářejí dobrou atmosféru a podmínky pro koncentrovanou práci. Rádi Vám pomůžeme s přípravou doprovodného programu pro volný čas. Hotel je vzdálen jen 30 minut od Lince a pouhých 30 minut od Českého Krumlova. Soustřeďte se na Vaši práci, šetřete Váš čas a starosti přenechejte nám. Komfortní hotelové pokoje a výbornou kuchyni nabízíme jako jedinečnou souhru kvality a ceny!

Vybavení

V našem víceúčelovém salónku o výměře 66 m2 s denním světlem Vám poskytneme moderní seminární zázemí: Kombinovaná tabule Maxi - magnetická i textilní plocha Flipchart s blokem 20 listů Moderační kufřík Laserové ukazovátko Barevná televizní obrazovka Videorekordér DVD-Player Kazetový přehrávač / CD-Player Data projektor Projekční plátno Fotokopie a 6,-Kč Telefax dle tarifů Další seminární techniku zajistíme na přání a po dohodě.

Ceny a popis ubytování

KOMFORTNÍ HOTELOVÉ POKOJE a apartmány jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem a WC, televizorem se satelitním příjmem, telefonem, vysoušečem vlasů, fakultativně také minibarem. K dispozici je dětská postýlka. Parkoviště pro hosty je umístěno do hotelové zahrady, která se na noc uzamyká.
Multifunkční místnost (66 m2)
pro 50 lidí

Najděte nás na mapě

Náměstí 47, 382 73 Vyšší Brod


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...