Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Studijní a informační centrum České zemědělské univerzity (Praha 6 - Suchdol)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha 6
Studijní a informační centrum je knihovnou České zemědělské univerzity v Praze. Prostory jsou vhodné především pro vaše firemní akce a různé typy školení. Zájemci si zde mohou pronajmout konferenční sál, dvě učebny a přilehlý výstavní prostor / galerii. Učebny jsou vybaveny moderní zobrazovací... zobrazit více
4 místnosti pro max 403 lidí

Kontaktní údaje

Iveta Kollárová
-----------------------
e-mail: kollarovai@sic.czu.cz
tel.: 224 384 278
mobil: 606 319 502

Kamýcká 129, 165 21 - Praha 6 - Suchdol , okr. Praha 6
https://www.sic.czu.cz

Popis objektu

Studijní a informační centrum je knihovnou České zemědělské univerzity v Praze. Prostory jsou vhodné především pro vaše firemní akce a různé typy školení. Zájemci si zde mohou pronajmout konferenční sál, dvě učebny a přilehlý výstavní prostor / galerii. Učebny jsou vybaveny moderní zobrazovací technikou a pohodlnými stoly a židlemi.

Služby

Zajíštění školících a jiných firemních akcí.

Vybavení

Možnost pronájmu většiny potřebného technického vybavení.
Kongresový sál (pouze mimo semestr) (460 m2)
pro 403 lidí Kapacita je 395 míst + 2 x 4 lóže po obou stranách sálu.

Vybavení sálu:

Hlavní datový projektor Panasonic Projekční plocha: 518 x 396 cm 2 postranní datové projektory Panasonic Projekční plocha: 350 x 197 cm Vizualizér WolfVision -snímá fólie a texty z pevných předloh - knihy, časopisy apod.

Pro přednášející:

Interaktivní dotyková tabule BenQ 2 x PC (Windows, MS Office) 2 přípojná místa pro projekci z notebooků vč. audia (2x HDMI) Mediasite recorder pro záznam přednášek vč. prezentací (zobrazení postranními projektory, audio všemi instalovanými mikrofony, data z PC nebo přípojných míst na katedře)

Audio:

7 konferenčních mikrofonů na katedře + 2 sady bezdrátových klopových mikrofonů + 2 samostatné bezdrátové hand mikrofony 4 tlumočnické kabiny Sál má speciální akustické obklady Sonit SP5, které zajišťují vynikající akustiku.
Školicí místnost 259 (85 m2)
pro 48 lidí Vybavení

Dataprojektor (možnost připojení DisplayPort, HDMI, VGA) PC s připojením na internet, WIFI flipchart tabule mobilní stoly klimatizace
Před místností je k dispozici respirium, kde je možné podávat občertvení. V blízkosti terasa a výstavní prostor (možnost využití pro catering), které je možné uzavřít.
Zelený salonek (40 m2)
pro 22 lidí Vybavení

Interaktivní tabule Epson dataprojektor PC s připojením na internet Ozvučení místnosti plátno, flipchart, tabule mobilní stoly klimatizace
Výstavní prostor (146 m2)
pro 0 lidí Výstavní prostor lze použít pro různé výstavy, rauty a společenská setkání. K dispozici je dětský koutek.

Najděte nás na mapě

Kamýcká 129, 165 21 Praha 6 - Suchdol


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...