Pro správné fungování používá tento web cookies. Setrváním na stránce s tímto souhlasíte. Rozumím

Vyhledejte prostory

Vzdělávací a informační centrum Floret (Průhonice)

Zobrazit všechny objekty v okrese Praha-západ
Vzdělávací a informační centrum Floret Průhonice je vynikajícím místem pro pořádání kongresů, společenských a kulturních akcí,večírků, prezentací, výstav, školení a seminářů. Jedinečná atmosféra prostor v sousedství Průhonického parku a zámku, vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s... zobrazit více
4 místnosti pro max 350 lidí Ubytování (pro 88 lidí)

Kontaktní údaje

tel.: 296 528 401
kcp@floret.cz

Květnové náměstí 391, 252 43 - Průhonice , okr. Praha-západ
http://www.floret.cz

Popis objektu

Vzdělávací a informační centrum Floret Průhonice je vynikajícím místem pro pořádání kongresů, společenských a kulturních akcí,večírků, prezentací, výstav, školení a seminářů. Jedinečná atmosféra prostor v sousedství Průhonického parku a zámku, vybrané speciality mezinárodní kuchyně připravené s maximální péčí a podávané s fantazií, pestré menu v různých cenových relacích, snídaně, obědy, večeře, rauty a bufety, coffeebreak na učebny i salonky, svatební hostiny, oslavy, výročí.

Služby

Hotel se 47 pokoji, bazén, sauna, kosmetika, manikura, pedikura, fitness, prádelna, parkoviště v areálu, kompletní překladatelské a tlumočnické služby, reprodukovaná i živá hudba, květinová výzdoba, šatna s obsluhou.

Vybavení

Videoprojekce, TV, flipcharty, dataprojektory, mikrofony, promítací plátna, kopírka, fax, scanner, WI-FI v celém areálu.

Ceny a popis ubytování

Hotel Floret nabízí svým hostům kvalitní hotelové ubytování ve standardně vybavených pokojích v sousedství Průhonického zámku a parku. Celkem 44 pokojů - 88 lůžek /+ 14 přistýlek/, ve dvou budovách, některé pokoje mají balkony. Vybavení pokojů: koupelna, sprcha, WC, barevný televizor se satelitním příjmem, telefon, lednice, trezor, připojení k internetu.
Učebna I
pro 30 lidí
Učebna II
pro 50 lidí
Malý sál
pro 90 lidí
Kongresový sál
pro 350 lidí

Najděte nás na mapě

Květnové náměstí 391, 252 43 Průhonice


Odeslat poptávku

Zadejte nezávazný dotaz ohledně volných kapacit pro Vaši firemní akci. Objekt Vás bude v co nejbližší době sám kontaktovat.

Načítám, prosím vydržte...